Vězněná láskou- 13.Kapitola

29. dubna 2008 v 18:44 | Nera |  Vězněná láskou
Je to tady, další kapča. sedla jsem si k ní dneska a celé odpoledne ji sepisovala. Omlouvám se, že je tu tak pozdě! Nemůžu za to! Vážně! nebyly nápady,a le dneska po cestě ze školy to šlo jako po másle a hup- kapča byla na světe! stačilo ji jen sepsat! Doufám, že se na mě nezlobíte!
Kapča je věnována všem. Víte, jsem na vás moc pyšná- zní to ujetě, přiznávám, ale vážně. jsem šíleně ráda, že ste mi napsaly tolik komentářů, ikdyž nebyl limit! tentokrát, ne že bych vám nevěřila, ale limit bude. Jen 25 komentářů! To není moc! Vy to zvládnete!
Vaše, a to myslím doslova,
Nera

Znuděně jsem se protáhla na lehátku. Opalování je hrozná nuda. Zvlášť když mi hlavou probíhají myšlenky: Kolik hostů, Jaký dezert, Barva šatů- je toho na mě za posledních pár dní moc.
Nedávno Tom naše zasnoubení oznámil Smrtijedům. Všichni chodili gratulovat, jen jeden ne. Lucius. Hned co to Tom oznámil tak se vypařil. Prostě byl najednou pryč.
Posunula jsem si brýle na špičku nosu a pozorovala právě příchozího Toma. V lehké plážové košili, kraťasech a velkých brýlých mu to dost slušelo. Vypadal jako princ z pohádky, ovšem z moderní pohádky.
"Ahojky." pozdravil mě a zlehka mě líbnul na čelo. Oplatila jsem mu pozdrav a zeptala se, jak se má. Celé dopoledne nebyl doma, někam ráno zmizel a vrátil se nejspíš před hodinou.
"Mám se skvěle, co moje snoubenka?" usmál se.
"Ta se má jako v pohádce. Kdes vůbec byl?" zeptala jsem se a podívala se mu do očí. Uhnul pohledem.
"Jen tak, něco si zařídit." opověděl. Bylo mi jasné, že lže, ale nedala jsem to na sobě znát. "A ty, lásko?"
Sedl si vedle mě a já si o jeho rameno opřela hlavu.
"Opalovala se." sykla jsem jízlivě. Rozcuchal mi vlasy a rozesmál se mému ublíženému výrazu.
"Sluší ti to." pošeptal mi do ucha a bříšky prstů mi přejel po stehně. Plácla jsem ho přes ruku. Dlouho mu už neodolám....
"Jasně, jen v plavkách určitě. Koukni na to břicho." Máchla jsem rozhořčeně rukama. "S takovou se nevlezu do žádných ša-" Tom mě umlčel dlouhým polibkem.
"Vypadáš skvěle. Nikdo nemá na tvou krásu, lásko mě." zarecitoval naoko vážně. Změřila jsem si ho podezřívávým pohledem a potom jsem se rozesmála s ním.
"Taky ti to sluší." oplatila jsem mu kompliment a rozepla mu první knoflík košile. Hned za nim i druhý a třetí až nakonec byla rozepnutá celá. Rozvázal mi vrchní díl plavek, který o několik okamžiků později skončil na zemi vedle lehátka.
Přisála jsem se mu na ústa. Jazykem přitlačil na mé pevně semknuté rty a já je maličko pootevřela, chtěla jsem si s nim pohrát. Pevně mě objal kolem boků a posadil si na svá stehna. Rukama mi kluzal po zádech a nepřestával bojovat s mým jazykem.
V momentě, kdy se od mých rtů odpojil a chtěl sjet níže se z nebe sneslo pár kapek. Oba jsme zvedli hlavy a podívali se na právě se zatahující oblohu. Začalo prudce pršet. Déšťové kapky se rozprskávaly o zem i naše těla. Zvedla jsem se z něj, sbalila pití a jeho vyhodila z lehátka.
"Kam ten spěch, zlato!? Můžeme tady zůstat! Pojď, zmoknem!" nabádal mě.
S úsměvem jsem se na něj otočila. "Nemůžu, budu nachlazená, miláčku. Tak poběž, nebudeš tady moknout." Z vlasů mi stékala vodaa opalovací krém byl někde...Nevýhoda pobytu tady je, že nikdy nevím, kdy se déšť přižene.
Tom se neochotně zvedl z mokrého písku a připojil se ke mně. Objal mě kolem boků a líbnul do vlasů.
"Tak to zase nevyšlo." šeptl, ale v tmavé chodbě se jeho hlas rozléhal jako zesílený kouzlem. Kývla jsem hlavou a nadzvedla ji, abych mu viděla do obličeje. Zřejmě si to vyložil jinak, jelikož mě přitiskl na kamenitou stěnu a zase se na mě vrhl. Pleskla jsem ho přes hruď a vym,anila se z jeho sevření.
"Jdeme, a opovaž se něco zkoušet, Raddle!" upozornila jsem ho se smíchem, který mi při pohledu na něj zmrzl na rtech. Zaťal ruce v pěst a protáhl se kolem mě. Zachytila jsem ho za zápěstí a otočila k sobě.
"Promiň, lásko. Já jsem si to neuvědomila. Vím, jak to nemáš rád. Omlouvám se." skolopila jsem hlavu. Tom mě jemně chytil za bradu a nadzvel můj obličej k sobě.
"V pořádku, zapomeň na to." Svými rty se dotkl mého rozpáleného čela a potom se rozesmál. "Máš sexy .....bradu." vyhrkl na můj nechápavý a přísný pohled.
Prstem jsem mu přejela po jeho bradě a kousla do ni.
"Ty taky:." oplatila jsem mu a utekla pryč do domu. Za mnou se táhl Tomův smích.
***
Jakmile jsem dorazila do jídelny, vyjekla jsem a odběhla zpět za Tomem.
Chytila jsem ho skoro za dveřmi.
"Musím- musím- jít-jít- něco vyřídit." nadechovala jsem se prudce. Přikývl. nevyptával se a mně to v tomto okamžiku vyhovovalo- nevydala bych ze sebe jedinou hlásku.
Z místa jsem se přemístila- do Bradavic.
Vletěla jsem dovnitř jako velká voda. Sprintem jsem běžela do Nebelvírské společenské místnosti.
Jak jsem jen dokázala zapomenout? nadávala jsem si před portrétem Buclaté dámy. Zrovna tudy procházel jeden prvňák. Protáhla jsem se kolem něj a popadala dech, zatímco jsem se rozhlížela po místnosti. Lily a Poberty jsem zahládla okamžitě. Seděli před krbem a hlasitě se smáli. Vždycky jsem ty chvíle s nimi milovala. dala bych cokoli za to, že bych strávila jeden den jen v jejich přítomnosti, jenže teď už ne! Mám Toma a jsem šťastně zamilovaná.
"Jóóóóóóó!!!!" zařvala jsem na celou společenku. Rozběhla jsem se a skočila klukům na nohy. Okamžitě se začali smát a několikrát mě objímali. Asi je vůbec neudivilo, že oni tady mají zimu a já se tu promenáduju v plavkách.
"Co tady děláš! Mysleli jsme, že se už neukážeš!" ujal se slova Remus. Vlepila jsem mu přátelskou pusu na líčko, potom jsem se nahnula k Jamesovi. Zarazila jsem se v půlce pohybu. Koutkem oka jsem se podívala na Lily, které zářila jako sluníčko. Dokončila jsem tedy pohyb a Jamesovi na líčko mlaskla pusa. Lily jsem objala kolem krku a do ucha jen špitla: "Mám překvápko!"
"Co bych tady dělala, jsem tu na návštěvě, nemůžu snad?" navázala jsem na předchozí rozhovor a váhavě objala siriuse kolem krku, přičemž jsem mu do ucha sykla: "Doufám, že moje minulá návštěva zůstala jen mezi námi!?"
Odtáhla jsem se a mile se usmála na jeho ušklíbnutí. Znamenalo to jedno: Jasně že jo, kamarádko. A příště si to objímaní odpusť!
Kluci mě objali kolem pasu a jeden přes druhého ke mně vysílali otázky.
"Co to znamenalo se Siriusem?" ptal se Rem.
"Odkdy se ty a Lily přátelíte?" přicházelo dotčeně z Jamesovi strany.
"Se Siriem? Ale nic, takové menší tajemstvíčko! A s Lily? To je dost dlouho, viď!" otočila jsem se na Lil, která souhlasně kývla.
"No a jaké je to překvápko?" vyhrkla Lily, když jsem na minutku utichla, abych se mohla nadechhnout a tu novinu jim říct.
"Držte se pevně." pobídla jsem je. Siriusovo obočí vyletělo do výšky, Lily zkřivila tvář a Remus s Jamesem se po sobě nechápevě podívali. Postavila jsem se před ně, abych viděla jejich reakce.
"Nenapínej más!" napomenula mě Lily a zamračila se, až ji na čele naskočila vráska.
"Fajn." zhluboka jsem se nadechla. "Budu-se-vdávat!" vysypala jsem ze sebe. Všichni se zatvářili nechápavě.
"Co prosím?" zeptala se Lily slušně. "Nerozumněla jsem ti." odůvodnila. Všichni svorně přikývli.
"Budu se vdávat." opakovala jsem pomalu a zrudla od hlavy až k patě. Zasunula jsem si jeden pramínek vlasů za ucho a nejistě jsem se usmála. netušila jsem, že to bude tak těžké, říct jim to.
První vyskočila na nohy Lily, za ní ostatní.
"Co?" zaječeli společně.
"Budu se..."chtěla jsem opakovat.
"To jsme ti rozuměli!" křikla na mě Lil. "Ale vysvětli mi, jak jako! S kým...." Pak ji to došlo. Vždycky jsem si myslela, že má Lily rychlejší reakce.
"DĚLÁŠ SI ZE MĚ SRANDU?! ON TĚ POŽÁDAL O RUKU????" zařvala. Malinko jsem se od ni odsunula. Zrzky jsou prý velice utočné a enrgické.
"Jo." přiznala jsem tiše a skopila hlavu. Moje nejlepší přítelkyně se sesunula na pohovku.
"To je...."
"Brutal!" doplnil ji Sirius. Zvedla jsem hlavu a sledovala, jak se postupně všichni začínají smát. Taky mě to rozesmálo.
"Ty! Ty! Moje Meny se bude vdávat! Z ní bude mamča?" chechtal se nepříčetně James. Po téhle větě se všichni trozesmáli znovu. celá společenská místnost se na nás nechápavě dívala, ale potom, co james řekl, že ze mě bude mamča vykulili oči a vznikl mezi nimi dušený šepot.
Přikývla jsem a Remus se zase začal smát. tak to pokračovalo dobrých patnáct minut. Potom mě už tak bolelo břicho, že jsem si radši sedla a jen sledovala, jak se moji přátelé smějí.
Lily ke mně přistoupila jako první a pevně mě objala.
"Nemůžu tomu uvěřit." šeptala. "Předtím to vypadalo na rozchod a teď se bedete brát. Kdy tě požádal o ruku?"
"Hned jak jsem se objevila doma." odpověděla jsem. Lil se nadechla, nejspíš mi chtěla vynadat, že jsem ji to měla říst dřív, ale někdo mě popadl za ruku a kousek odtáhl. Podívala jsem se do jeho obličeje až když se zastavil a natočil mě k sobě čelem.
"Budeš se vdávat za něj." Poslední jméno vyplivl. Přikývla jsem a vzpurně se mu zadívala do očí. Natočil obličej jinam. "Doufám, že víš, co děláš?" upozornil mě.
"Neboj, já to vím. Miluju Toma a hodlám si ho vzít. Kluci o tom neví, že?"
Nepříjemně se zašklebil. "Své sliby plním, ale jakmile se to dozví, zastavovat je nebudu."
"Neboj se, o to se postarám já." slíbila jsem a připojila se ke klukům, kteří měli namířeno do kuchyně, pro jídlo na oslavu.
"Musíš tu zůstat, bude oslava." křikl na mě James od otvoru. "A zavojel snoubence, ať se seznámíme."
Sirius vyprskl smíchy a já se po něm s vražedným výrazem otočila.
"Jamesi." zavolala jsem, ale on už i s Remem zmizel. sedla jsem si na pohovku vedle Lil a zhluboka si povzdechla.
"Copak?" zeptala se a natočila na mě hlavu, podepřenou dlaněma.
"To ho sem mám přivést a říct: "Jamesi, Remusi, přítomní hosté, tohle je můj snoubenec Pán zla. Voldemorte, tohle jsou moji přátelé." řekla jsem jízlivě.
"Tak ho tu nevoď!" prohlásila s pokrčenýma ramenama a mávla na Jamese, který přes záplavu jídla pomalu neviděl. Hned za nim šel Remus a před nim levitovalo pod neviditelným pláštěm, jak jsem brzy zjistila, několik láhví ohnivé whisky.
"De se slavit!" zařval Dvanácterák na celý prostor. Chytila jsem se za uši a hlasitě se rozesmála.
"Ty seš blázen!" křikla jsem na jamese a skočila mu kolem krku. Pevně mě objal jako předtím Lily a zvedl mě do výšky.
"Moc ti to přeju, víš! A ani nebudu naléhat, na to, kdo to je, protože vidáím, že seš fakt šťastná a to bys nebyla, kdyby ten člověk byl nějaký kretén." Vlepila jsem mu pusu na rty a roztančila se po místnosti. Občas mě někdo chytil za ruku a gratuloval mi.
"Omluvte mě na minutku, prosím." vymanila jsem se z jejich sevření a vyběhla z portrétu. Vrazila jsem rovnou do ředitele školy.
"Oh, Brumbále, omlouvám se pane." koktala jsem jedno přes druhé. srdečně se usmál a taky mě objal. Přišlo mi to zvláštní, ale nebránila jsem se. Naopak, přitiulila jsem se k němu a vesele se usmívala.
"Slyšel jsem o vašem zasnoubení. Gratujuji, Carmen."
"Děkuji, pane. "odvětila jsem a znovu zrudla. Rozpačitě jsem zavrtala špičku boty do podlahy.
"Doufám, že jsi se rozhodla správně, a že si šťastná." dodal.
"Ano, jsem, pane." Dřív než jsme oba stačili něco říct přiřítila se ke mně Bell a sevřela mě v náručí.
"Zlato, jsem ráda, že tě vidím." křičel mi do ucha. potom se ode mě odtáhla a zadívala se mi na břicho. Brumbál vedle nás se rozesmál.
Nakrčila jsem čelo aplácla ji po ruce, kterou studovala plochu mého břicha.
"Vážně nečekám dítě." rozesmála jsem se. Bella pokrčila rameny.
"Já jen kdyby náhodou." odůvodnila.
"Víš, že jsem zrovna za tebou mířila?" zeptala jsem se.
"Myslím, že vás nechám o samotě. Někdy se za mnou zastavte, Carmen- samozřejmě vem i snoubence." zarazil se, jakoby uvažoval, zda Bella ví, že mluvíme o Tomovi.
"Já to vím, pane."kývla Bella. Brumbál se usmál a odešel.
"Tak co tam? Zábava?" hodila hlavou směrem k portrétu.
"Jo, kluci jsou nadšení." Více jsem říct nestihla -zase- protože z otvoru vyskočil james a vlekl mě dovnitř. Mávla jsem na Bell a nechala se vtáhnout do davu.
"bav se! Je to pro tebe." snažil se překřičet hlasitou hudbu a křik ostatních.
"Neboj,. budu! mám tě ráda." pevně jsem ho sevřela a do oči se mi nahnaly slzy. Rychle jsem se schovala a vzala si skleničku, kterou mi nabízel sirius. Ťukli jsme si a on mi dokonce dal pusu na rty.
"Tak hodně- škyt- štěstí." zamumlal opile. Zavrtěla jsem hlavou a upila ze sklenice.
***
"Jsem doma!" křikla jsem přiopile a rozesmála se, když hodiny začaly odbíjet dvě hodiny v noci.
Tom otevřel jedno oko a hned nato i druhé.
"Konečně." zavrčel z pohovky, kde nejspíše usnul. "Už jsem se bál, žes mi utekla, třeba s Blackem, k tomu ses prý lísala!"reagoval na můj chechot. Okamžitě jsem zmlkla a snažuila se na něj zaostřit.
"Víš co? nech si ty svoje scény na ráno, jsem unavená." řekla jsem a lehla si ke krbu, kde jsem okamžitě usnula.
***
"Mám kocovinu!" zařvala jsem naštvěně a mrskla hrnkem směrem ke stěně. Na poslední chvíli se zastavil a přiletěl ke mně. Byl by to už druhý hrnek, co jsem se pokusila rozbít.
"Neměla si pít." sykl jízlivě Tom a ani nezvedl oči od novin.
"Zlato, jen sme oslavovali naše zasnoubení." řekla jsem chlácholivě a sedla si k němu na klín.
"Jo, ale nemusela ses lepit na Blacka."
"Promiň, byla jsem opilá!" udělala jsem na něj psí kukuč a vedle nás se objevila sklenička s lektvarem proti kocovině. "Díky." vydechla jsem a na jeden nádech jsem to do sebe hodila.
Potom jsem se mu opřela o rameno a rukou mu přejížděla po hrudi. Tomovi ruce mi vklouzly pod košilku, kterou jsem si ráno oblékla. Líbal mě na krku a posupoval stále níž. Najednou se zvedl a přenesl mě na kožešinu před krbem. Jemně mě položil a košilku ze mě stáhl. jelikož jsem pod tím nic neměla, objevila jsem se před ním v celé kráse, nadělené od boha. Jeho ruce přejížděly po celém mém těle a já jsem mu prstama proplétala ve vlasech, přičemž jsme se vášnivě líbali. jeho jazyk obkresloval mě rty a já se pod jeho rukama a rtama rozplývala.
***
Když jsem se ráno probudila nahá s hlavou na jeho hrudi došlo mi, co se včera v noci stalo a usmála jsem se.
"Miluju tě." špitla jsem mu do ucha a lehce stiskla zubama jeho ušní lalůček. Procitnul a vše, co se dělo večer se opakovalo nanovo, přičemž jsem si dokola opakovala jednu větu: "Nikdy ho nikomu nedám...."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Any Any | Web | 29. dubna 2008 v 18:57 | Reagovat

Teda Nero, krásná kapča. Určitě se vyplatilo tak dlouho čekta. Ani bys nevěřila, jak jsem se na ni těšila. Kapča prostěúžasná dokonalá fantastický bombastická... a já už nevím, co všechno.

To jak si psala, že tě to napadlo jak si šla ze skoly, to si umím představit. Vidím to v barvách, jak v klídku jsed a potom se zastavíš a začneš pokakovat a das si ruce na spanky a začneš to vypilovávat a potom z toho vznikne něco takového!!!! krása!!! jo a první koment :-D

2 luckily luckily | Web | 29. dubna 2008 v 19:29 | Reagovat

Uuuuuuuf, tak tohle byla fakt krásná kapitolka Nero!!! Povedla se!!!

Jen tak dál a doufám, že na další nebudem muset čekat dlouho!:)

3 Gabča Gabča | Web | 29. dubna 2008 v 19:46 | Reagovat

Ahoj Nerinko,

k téhle kapitole snad jen jedno slovo: ,,Bombastico!" :D Nádherně jsi popsala určité situace ( :D ),někdy jsem si některé části musela číst i třikrát,protože byly tak úchvatné,jakoby mě vtáhly přímo do samotného děje! :)) Čekání se vyplatilo...jsi moc šikovná...jak už jsem mnohokrát psala :)) VL se hodně lidem (jak sama vidíš :D) dost líbí,takže piš dál,překvapuj a pouštěj svoji fantazii co nejdýl ven,ať nám přináší nejkrásnější zážitky z téhle úžasné povídky! Díky ti za to,že tak krásně píšeš! :))

4 Zuzz Zuzz | 29. dubna 2008 v 20:19 | Reagovat

Super...

5 Jasane Jasane | E-mail | Web | 30. dubna 2008 v 6:33 | Reagovat

xDSuper kapitola zlato!!!xD Jo... Mnooo a víš, že mi něco slibuješ?xD

6 Cattgirl Cattgirl | E-mail | Web | 30. dubna 2008 v 8:37 | Reagovat

Teeeeda!! To je prostě nádhera a to s tim představením Voldíka jsem se začala chechtatXD

Prostě to je nádheraaaa!!! TĚŠÍM SE NA DALŠÍ KAPČU, KTERÁ TU BUDE 100% CO NEJDŘÍVE ŽE?!?!?!!XD

7 Lia Lia | 30. dubna 2008 v 13:57 | Reagovat

no pekné:D....

8 Aria Aria | 30. dubna 2008 v 15:25 | Reagovat

super skvela kapca

9 Nera Nera | Web | 30. dubna 2008 v 17:30 | Reagovat

Cattgirl: To je vyhrožování? :-))

Jasane: Neboj, nezapomněla jsem na to, jen nejsou nápady zrovna na tu povídku! Sorry, dear!

Jinak díky moc za komentáře a pohněte s něma, už mám kus 14!

10 Teerkaa - tvoje mírně uražené SB :D ♥ Teerkaa - tvoje mírně uražené SB :D ♥ | E-mail | Web | 30. dubna 2008 v 17:38 | Reagovat

Ti dám potvoru, ty....  ty.... ty.... POTVORO!! :D:D nn, už se nezlobim. A já teď nemám moc času, takže sem ráda, že me nehoníš :D

11 Teresie Teresie | E-mail | Web | 30. dubna 2008 v 21:57 | Reagovat

Neeeeeeeeer!!!! To byla kráááááááááááááááááááááááááása!!!! Jak se chová ten Siri :D a stím Tomem to bylo skvělý!! :)) Rychle další!!! :)) Nemůžu se dočkat!!! :)) Zatím páááááááááááááááá :))

Terinkááááááá :))

12 Fiera- tvé SB Fiera- tvé SB | Web | 30. dubna 2008 v 22:07 | Reagovat

nádhera opravdu krásná kapitolka.

Jo a jen taková malá připomínka 12 kapča není zařazená v VL tak ji tam prosím když se ti bude chtít zařaď. Jsem totiž byla vyděšená že jsem nějakou kapču vynechala nebo jsi hodila třináctou a nedala 12. No prostě už to neřejím hrabe mi.

Tak ještě jednou chválím a moc moc moc tuhle kapitolku a strašně moc se těším na další. :D

13 Nera Nera | Web | 1. května 2008 v 9:34 | Reagovat

Fiera: díky, hned jdu na to!

14 Ivi Ivi | Web | 1. května 2008 v 12:21 | Reagovat

No to bude supeeeeerr.....

A jakypak hned tu na to?To melo byt hned xD

Mas u me...retezak?

15 Gabča Gabča | Web | 1. května 2008 v 14:07 | Reagovat

Diplom :)

16 H6a H6a | 1. května 2008 v 16:45 | Reagovat

krásná kapitola opravdu se ti moc povedla :o)

17 Aria Aria | 1. května 2008 v 17:24 | Reagovat

uz jsem sem psala ze je ta kapitola  skvela? no asi jo ; }}}} no nevadi tak to sem pisu znova si moc sikovna

18 If If | E-mail | Web | 1. května 2008 v 17:44 | Reagovat

Super!!! Ostatně, jako vždy :-D...už se těším na pokračování!!!! ;-)

19 mystery-diamond mystery-diamond | Web | 2. května 2008 v 16:52 | Reagovat

OMG!

ja nemam slov! to je proste jako z pohadky!!!!

upe senzacni!!!!! AAAAAAAA

zezacatku jsem si rikala, ze uz to zacina bejt trapny, ale nakonec.....

ja nemuzu.......chjo.......rychle piste komentiky, protoze jinak se zblaznim!!!!!

JUCHUUUUUUU!!!!!!!!!!:D:D:D:D

20 Leenikk Leenikk | Web | 2. května 2008 v 20:57 | Reagovat

Tak to bylo něco úžasného! Fakt Neři, to se ti mocka povedlo! Tahle povídka je prostě skvělá! Fakt a jak si to krásně popsala, já koukám, koukám, já si vždycky říkám, že to snad lepší ani být nemůž, ale jak vidím tak může! Fakt! Moc krásné!

Chtělo by to ryvle další!!! Moc prosím!!! :)))

21 terii terii | Web | 4. května 2008 v 18:32 | Reagovat

Ctu tuhle povidku od zacatku do konec skoro celej den.. zacla sjem asi ve dve.. kolem treti jsem se musela sbalit, jinak bych tu asi primrzla... a kolem ctvrte sjem se vratila ke cteni.. a musim rict.. fakt krasa :)

22 verika verika | Web | 5. května 2008 v 14:54 | Reagovat

wow fakt super už se mocka těším na tu svatbu a jak se budou tvářit poberti:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama