Vězněná láskou- 10.Kapitola

11. dubna 2008 v 20:21 | Nera |  Vězněná láskou
Tak jo, sama sobě se divím, ale je tu. Poděkujte Gabči, protože její podvod mě vlastně donutil ji napsat!!!! Kapitolu věnuju všem, ale hlavně Cass, u které by jste se měly zastavit (odkaz v Oblíbených) Jinak, děkuju anet za podporu při psaní a taky proto, že byla tak hrozně netrpělivá a taky Netal, která mi snad poprvé něco komentovala!.Díky Vám všem, co to čtete a píšete komentáře, protože jsem vždycky o něco radši! Limit: 20 Komentářů!
Nera

Objevila jsem se před branami. Zase mi vrtalo hlavou, co budu dělat. Mám jít za ředitelem a poprosit, o vrácení do školy?
Nikdy, tak moc se nikdy nesnížím! No, no, no, no!
Oklepala jsem se zimou, protože kromě tenké, totálně mokré košilky jsem na sobě neměla nic. Rukama jsem si třela paže a snažila se nemyslet na mrznoucí nohy. Těžko, když vám z nich leze mravenčení po těle.
"Idiote" počastovala jsem sama sebe nadávkou. Vytáhla jsem hůlku a šaty v jediném okamžiku vysušila. Potom jsem se vydala směrem k jezeru.
Vždy to bylo místo, kde se mi přemýšlelo nejlépe. Kdo ví, čím to bylo. Snad těmi zvuky vln, které mě teď, když jsem seděla na plochém kamenu, tak rozplakaly.
Zas a znovu jsem viděla před sebou jeho obličej. To, jak se na mě díval poprvé. Jak mě políbil na čelo, když jsem se ráno probudila, jak pustil muziku tak nahlas, že jsme se museli překřikovat!
Tolik se mi stýská....
Asi jsem na něm závislá. Vždyť jsem odešla teprve před chvílí a už.....
Ale co ty nadávky a facky a ten sen..... Proč zrovna já? Proč já musím zase pykat za to, že miluju. Nejdřív Sirius, ten mě sprostě odkopl a bylo mu to fuk!
Pak James. Ach James, takový po uši zamilovaný chytač...Jenže ne do mě...Do Evansové.
Potom Tom....taková moje první opravdická láska. S Pobertama to bylo takové.....dětinské, s nim naopak. Je dospělej! Csss...co pojem dospělí vlastně znamená? Jen má o něco více vrásek než puberťáci, nic víc, nic míň. Přesto bych ho mohla brát jako vyspělého....
Potom Lucius... nevím, zda v Luciusovi a Siriusovi je rozdíl. Myslím ohledně vyspělosti, samozřejmě. Jenže on L. je takový...jiný, snad lepší, či já vím? Možná, otřískaný životem Smrtijeda a Smrtijedských rodičů....
A pak zase Tom....zase a nejspíše naposledy, musím zapomenout.....jasně, zapomenout, lépe se povídá, hůře se dělá!
Setřela jsem slzy a opřela se o strom hned za mými zády. Lehce foukal vírt, ale mrzlo. Pořádně. Slunce bylo za šedivými mraky a k mé smůle se zatáhlo ještě víc. Mimoto oblohu proťal zuřivý blesk a hned potom se na zem sneslo prvních pár kapek deště!
Během minuty jsem byla zase celá mokrá a ke všemu ještě zablácená, jak kapky dopadaly do hlíny a ta se rozprskávala kolem. Povzdechla jsem si a zaklonila hlavu. Dívala jsem se do koruny a bylo mi jedno, jestli blesk uhodí do tohoto stromu. Bylo mi jedno totálně všechno, i to, že jsem za sebou slyšela kroky. Myslela jsem, že to bude některý Smrtijed, co mě odvede k Pánovi a tam dostanu lekci. Nebo Brumbál, který mě mohl zahlédnout ze svého okna. Proto mě překvapilo, že se vedle mě posadila křehká dívenka.
Natočila jsem hlavu a vytřeštila oči.
"Co chceš?" sykla jsem na rusovlásku. Usmála se do koruny stromu a lhostejně pokrčila rameny.
"Ani nevím, možná se chci stejně jako ty nechat zabít bleskem."odpověděla a setřela z bezchybné tváře perlu nebe.
"Tak si jdi najít jiný." obořila jsem se na ni. Rozesmála se a konečně se mi podívala do očí.
"A co tady chceš ty, když jsme u toho vyptávání?" zeptala se. Stejně jako ona jsem pokrčila rameny.
"Chci, aby do mě uhodil blesk." odvětila jsem rádoby klidně. Přitom mi z blízkosti Lily Evansové bylo hrozně. Je to mudlovská šmejdka....
Sakra! Tom mě nakazil.
Znovu se rozesmála a podala mi velkou bundu.
"Neboj, není ji nic, koukáš se na ni poněkud ostýchavě, přitom se třeseš jako osika." řekla, když viděla můj pohled, jakým jsem bundu ohodnotila. Omluvně jsem se usmála a bundu přijala.
"Díky, je fakt, že od tebe bych laskavost nečekala." poznamenala jsem a ještě více se zachumlala do modré látky.
"Máš asi špatný odhad na lidi. Nikdy jsem se nechtěla hádat, jenže si mi nedávala jinou možnost." Tázavě jsem pozvedla obočí a ona se zase usmála.
"Nevím jak ty, ale mě je celkem zima, pojď dovnitř." pobídla mě a vyskočila na nohy. Jednou nohou ale zavadila o mou a už se válela po zemi. Konečně jsem se začala smát a Lily se mnou.
Když jsem se vydýchala ze záchvatu, odpověděla jsem.
"Nemůže mě nikdo vidět, jsem tu tajně."
"V pohodě, půjdem do Komnaty nejvyšší potřeby." navrhla vesele. Váhavě jsem přikývla a taky se postavila. Lily mávla hůlkou, zamumlala kouzlo a já zmizela.
"Zastírací kouzlo? Jak já dlouho nekouzlila." svěřila jsem se.
"Tak do toho tě zase dostanu, neboj. Budeš chodit do kuchyně pro jídlo, jak dlouho zůstaneš?" ptala se. Myslím, že yb ji považovali za blázna, kdyby ji viděli, jak si povídá s ničím.
"Sama nevím, víš že mě nikdy nenapadlo, že budem spolu mluvit jako kámošky." prohodila jsem. Lily se usmála tam, kde myslela že stojím. Jenže já byla přímo na druhé straně. Opatrně jsem ji zatahala za rukáv a ona hlasitě vypískla.
"Sakra! To budem muset vypilovat." rozhodla.
"Souhlas, madam!" zasalutovala jsem, jenže to ona nemohla vidět. "Salutuju." oznámila jsem ji.
"Díky, vážně mi budeš muset popisovat každý pohyb." poznamenala.
Pokrčila jsem rameny.
"Hádám, že krčíš rameny?"
"Přesně, vidíš, docela ti to jde, ale...." zarazila jsem se stejně jako Lily. Z chodby vedle se ozývaly hlasy. Nakoukly jsme za roh, Mezitím mi Lil stihla dvakrát šlápnout na nohu.
Se zatajeným dechem jsem sledovala Jamese a Siriuse, kteří se krčily nad bezvládným tělem. Při prvním pohledu jsem nevěděla, o koho se jedná, ale když jsem zaostřila, málem jsem začala řvát, což umím.
Severus tam ležel a nehýbal se. Ti dva se mezitím skvěle bavili a jeho si nevšimli. Když nepočítám dva přesně mířené kopance Siriusovou nohou do Sevova břicha.
Chytila jsem Lily za ruku. Stejně jako mě se i ji v očích zračilo pohrdání nad těma dvěma a bezmezný strach o přítele, jakým pro ni Severus byl.
"Echm, echm." odkašla si někdo. Obě jsme se najednou otočily. Moje výhoda být neviditelná. Remus tedy nemohl vidět, jak se mi oči zaplnily slzama a tvář zrudla rozpaky. Jenže on se koukal na Lily, jejiž obličej se dal srovnávat s vlasy.
"Co tu děláš?" povzdechl si tiše. Byl vyšší než ona a koukal se ji na temeno hlavy.
"Já..." koktala. "Nenávidím, když to dělá." vzlykla. Remus nakoukl za roh a znova vzdychl.
"Já taky ne, Lil. Pojď, půjdem."objal ji kolem ramen a táhl pryč. Snažila se otočit a nejspíše mi dát znamení. Když se ji to jakžtakž podařilo, otočil se taky Remus a nasál pachy. Podíval se přesně na mě, pak zakroutil hlavou, jako by nemohl uvěřit. K mé obrovské radiosti se otočil a prohledl si Lily.
"Děje se něco?"zeptal se.
"Ne, jen...chci tady zůstat, nebo lépe, potřebuju být sama, půjdu do Komnaty nejvyšší potřeby." oznámila mu, vymanila se z jeho sevření a prchala mým směrem. U mě zasyčela něco ve smyslu pohni a zmizela za rohem.
Pomalu jsem se otočila a vydala se za ni. Jenže mě zastavil Remusův hlas.
"Meny?" zeptal se váhavě. Mlčela jsem. Slzy mi tekly proudem, ale mlčela jsem.
"Sakra, jsi paranoidní, Remusi." okřikla sám sebe, otočil se na podpatku a dlouhými kroky odešel. Popotáhla jsem a vyrazila.
Až nahoře jsem potkala Lily. Stála netrpělivě před holou stěnou. Poklepávala nohou v balerinách.
"Konečně. Kde ses courala?" vyzvídala, mezitím, co jsem pochodovala před zdí a myslela na teplou postel, koupelnu, gauč a oheň.
"Remus cítil, že jsem tady." odpověděla jsem přímo a rozevřela velkou bránu. Vklouzla jsem dovnitř a za mnou Lily.
"Páni, hezky jsi to zařídila."pochválila mě a sedla si vedle na pohovku, rozhlížejíc se po vínově rudém pokoji s postelí, sedačkou, krbem a dvěma šálky čaje. Každá jsme si do ruky vzala jeden a pomalu srkaly. Teplo se mi rozlévalo tělem od konečků vlasů po nehty na nohách.
"Tak, teď mjusíme prožešit, co se bude dít. Předpokládám," začala Lily. "že budeš bydlet tady. Se skřítkama se domluvím, budou ti sem nosit jídlo i pití. Po večerce, když budu mít službu budeš chodit se mnou po hradě. Ukradnu Jamesovi naviditelný plášť, kterým budeš zakrytá. Ok?" dokončila a já valila oči, ajk ji to rychle pálí.
"Ano, ale ještě jeden problém. Kluci mají Pobertův plánek, doufám, že víš co to je." Slabě přikývla. "Ten musí pryč, jestli se večer budu procházet po hradě, zmerčí mě a jsem v pytli."
"Tak ten taky vezmu."rozhodla a vymrštila se na nohy. "Teď mi ale pěkně řekneš všechno, co se stalo během prázdnin i po nich, jasný, jinak ti nebudu pomáhat. Zasloužím si vysvětlení." přikázala a mě se v očích zase objevily slzy. Přisedla si těsně ke mě a objala mě okolo ramen.
"Tak povídej." pobídla mě mile. Popotáhla jsem a převyprávěla celé prázdniny. Byla dobrá posluchačka. ani jednou mě nepřerušila a to jsem mluvila asi hodinu v kuse,. Během toho jsem taky posmrkávala a popíjela čaj. Každou podrobnost jsem ji vylíčila, jako by to bylo včera. Dostalal jsem se ke dni, kdy jsem se pokusila utéct.
Netrpělivě poposedávala a mě bylo zase fajn, když kulila oči, smála jsem se. Jenže pomalu jsem se dostávala k prvnímu polibku....
"A on tě políbil a ty ses do něho zabouchla." doplnila mě. Přikývla jsem a setřela slzy. "To je romatické...kdyby ten dotyčný nebyl Voldemort." dodala rychle. Chvíli mi zase trvalo, než jsem si uvědomila, že Voldemort je Tom a Tom je Voldemort....Jsem z toho celá popletená.... Dovyprávěla jsem ji příběh až do dneška a několik kapesníků skončilo pod dobovým stolem. Pomačkaných a celých od slz...
"Takže tys chodila s Tomem?" zeptala se, po mé dlouhé přednášce, ať mu říká Tom.
"Jo, výraz "chodila" je přesný." vzdychla jsem.
"Podle mě zas budete spolu." usoudila. Horlivě jsem zakroutila hlavou.
"Nebudeme, už ne. Řekl mi děvko a podobně. Ne, z toho by nic nebylo."
"Ještě se uvidí. Jelikož je teď už něco po půlnoci a já kvůli tobě zmeškala rande měla bych jít." zvedla se ze sedu a od dveří mi ještě mávla a položila si ukazováček na rty. "Pšššt." Dveře se zavřely a já jsem osaměla. Lehla jsem si na postel a schoulila se do klubíčka.
Zpod víček se mi koulely slzy jako hrachy a ne a ne zastavit je.
Bylo mi tak smutno, tak šíleně smutno.....
V sídle Pána zla:
Všechen nábytej ležel rozházený na podlaze. Uprostřel seděl na kolenách slavný Lord Voldemort a řval jako malé dítě. Stejně jako Carmen se mu stýsklalo a litoval, že ji uhodil nebo jen řekl jedno slůvko, co ji ublížilo....
Celý den bloudil Londýnskými ulicemi a hledal ji. Neměl odvahu, ano- Pán zla nenašel odvahu, vejít do Bradavické školy, i když si byl jistý, že tam je.
"Tohle je konec. Jsem idiot. Sakra proč? Poprvé se zamiluju a skončí to takhle. Odpusť, lásko." šeptal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Stačí vám délka mých kapitol?

Ano!
Ne!
Někdy!

Komentáře

1 mystery-diamond mystery-diamond | Web | 11. dubna 2008 v 20:33 | Reagovat

to je krasny! ja jsem z toho uplne nameko.... fakt, proste senzacni....

aaach a ten konec..... ja nemuzu.....to je fakt senzacni.....=)

hrozne mocinky se tesim na pokracko!

fakt super! :)

fnuk......:D

2 Any Any | Web | 11. dubna 2008 v 20:36 | Reagovat

SUPERRRRRRRRRRRRR prostě úžasný kapitolka krasna moc se povedla a moc dekuju za venovani a rychle s dalsi!!!!!!

3 luckily luckily | Web | 11. dubna 2008 v 20:57 | Reagovat

pááááni, uplně nádherná kapitolka.....:))) prosím, rychle další kapču....:))

4 Leenikk Leenikk | Web | 11. dubna 2008 v 21:02 | Reagovat

Nádhera Deni! A navic jsme se divila, jak ji lil pomáhá, ale zase mi bylí líto seva. To jsou hajzlové ti dva!

Ale fatk moc se těším na další!

5 Cattgirl Cattgirl | E-mail | Web | 11. dubna 2008 v 21:10 | Reagovat

Super! Prosííímmm rychle další! Jsem jak na trníchXD

6 Gabča Gabča | Web | 11. dubna 2008 v 21:26 | Reagovat

Ahoj Nero,

páni,ještě jsem ani nedočetla kapitolu a už je tady hromada komentářů-pochvalujících :)).Kéž bych měla tvoji popularitu a fantazii! :'''''((

Ke kapitolce:Jako vždy kráásnááááááááá! Hrozně mě dojala! Jeden bez druhého nemohou žít! Ach! :( Honem další kapču!!! Jakou máš tentokrát prosbu?Netýrej mě!!! :D

7 Fiera- tvé SB Fiera- tvé SB | Web | 11. dubna 2008 v 22:31 | Reagovat

twe se z tebe po, doopravdy zamilovanej Voldy tak to tu ještě nebylo. Až jsem se z toho málem sesula pod stůl, ne řehtáním ale tím šokem. Faktyš se nemůžu dočkat jak tohle celý dopadne.

Úpe hafec moc se těším na další kapču tak ať je tady co nejdřív.

8 Jasane Jasane | E-mail | Web | 12. dubna 2008 v 11:52 | Reagovat

Páni.... Skvělý! Upe nádherně napsaný.... Chudinka....Mnooo

Jo a kdy bude kapitola k Tajemství?:) Plošíííííííím!xD

9 mystery-diamond mystery-diamond | Web | 12. dubna 2008 v 11:58 | Reagovat

jo...rychle pokracko!!! prece to tak dlouho nevydrzime!!!! rychleeee!!!!=)

10 mystery-diamond mystery-diamond | Web | 12. dubna 2008 v 11:59 | Reagovat

piste taky komenty lidisky... jeste jich chybi 10 :D

11 cassiopea cassiopea | Web | 12. dubna 2008 v 12:00 | Reagovat

fíha! Krásna kapitolkaa!! moc moc..:o))

12 Lia Lia | 12. dubna 2008 v 13:14 | Reagovat

no teda kraaaaasna kapitola..a Lilly sa zachovala super...uz som zvedava na dalsiu kapcu:))....

13 Atea Atea | Web | 12. dubna 2008 v 14:23 | Reagovat

Ahoj, tady Jenn. :o) Mám new blog, tak kdyby jsi chtěla spřátelit, určitě se ozvi! :o)

Jinak, kapitola je mooooc povedená, jen tak dál. :o)

14 KiVi KiVi | Web | 12. dubna 2008 v 18:03 | Reagovat

debil...stejně jako Potter a Black...debilové všechny zavřít do skříně xDno jinak krásně napsaný ale ať skončí s Lucíkem! Ten je sladkej :)

15 Estel Erunámë Estel Erunámë | Web | 12. dubna 2008 v 23:27 | Reagovat

Téda... nádherná kapitolka.. i když nevím, jestli v těch dobách byli balerínky, ale to je celkem fuk.. :D:D už se těším na pokráčko.. :)

16 verika verika | E-mail | Web | 13. dubna 2008 v 22:04 | Reagovat

wow bych nečekala, že to Voldyho až tak vezme:) Každopádně kapitola byla opět skvělá, čím dál lepší:) Takže doufám, že brzy tady bude další:)

17 Nera Nera | Web | 14. dubna 2008 v 8:14 | Reagovat

Tak kde máme ty komentáře, další kapča je hotová! Ale, já vím, ale je hrozné slovo: Dokud nebudu mít 20 Komentů tak tady prostě nebude!

18 Gabča Gabča | Web | 14. dubna 2008 v 15:02 | Reagovat

Nerinko,ty jsi vážně šikovná! Další kapitola a tak rychle! No to je něco skvělého! Už aby to tu bylo!!! Paní spisovatelka s vynikající fantasií a námětem-co já bych za to dala :'(

19 Cattgirl Cattgirl | E-mail | Web | 14. dubna 2008 v 18:33 | Reagovat

Tak fajn..trochu těm komentíkům pomohu ne??XD

20 Cattgirl Cattgirl | E-mail | Web | 14. dubna 2008 v 18:34 | Reagovat

CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!

CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!

21 Cattgirl Cattgirl | E-mail | Web | 14. dubna 2008 v 18:34 | Reagovat

Pááni..dlouhej komentář XD

Ne, promiň..prostě prosím: CHCEME DALŠÍ KAPITOLKU!

22 H6a H6a | 14. dubna 2008 v 18:48 | Reagovat

tak já se taky připojuju :o) - tadle kapitolka je moc hezká a jako vždy CHCI DALŠÍ ☺☻☺

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama