9.Kapitola- Ingoustové Znamení zla

12. března 2008 v 19:48 | Nera |  To nejsem já!
Ahóóóoóóóóóóój!
Tak mě tady zase máte! sedla jsem k Taťovému pc a vrhla se na další kapču! Je věnovaná všem, kdo mi píšou komenty a taky Taťkovi (myslí, že jsem blázen, že se mi chce to psát tak dlouhý) za to, že mi půjčil svůj pc a taky ho podpořit a donutit k přivolání oprváře!!!!
Tak se loučím a omlouvám se za šílený rozestup!!!!
Papa Nera

Bella se naštvaně sesunula na židli ve chvíli, kdy zazvonilo na hodinu. Nevnímala tázavé pohledy "Kamarádek". Dnešní den byl na nic. Ráno zaspala, pes ji poškrábal celou ruku od loktu až po zápěstí, dvakrát málem skončila s nosem v obrovské kaluži vody a aby toho nebylo málo, přišla pozdě na hodinu JČ. Vytáhla učebnice z čeronooranžové aktovky a čekala na učitelčin příchod. Ta na sebe nenechala čekat. Přiřítila se jako vítr a hned rozdala papíry s písemkou z pátku. Za 5! No jasně. Jak má někdo, kdo nikdy nepoužíval spisovný jazyk najednou bravúrně ovládat, něco tak odporného, jako jsou Souvětí souřadná? Vždyť je možná nikdy v životě nepoužije! Navíc, v Bradavicích se kašle na to, jestli máš napsáno Bradavice s měkkým, nebo tvdým Y/I. No, divný příklad, ale co už...
Zmačkala písemku do kuličky a tu vystřelila přívou ranou z otevřeného okna po levé ruce.

"Proč nedají alespoň na chvíli pokoj s učením? Vždyť je to nuda!"stýskala si s hlavou položenou na desce lavice. Už ji ani nepřipadalo, že tady je jen jako host. Jen jako obyčejná návštěva, která za čas zmizí do Anglie! Skoro by si vůbec nevzpomněla na svou pravou školu (takhle si to namlouvala), kdyby se občas neozval radostný hlas "sestry".

"Denčo?"zkusila. Nic se neozvalo a ona měla zrovna náladu na povídání.
Učitelčino kecání o souvětích ani nepouštěla do hlavy. Čmárala do sešitu a bylo ji vcelku jedno, že na ni učitelka mluví. Anet, spolusedící do ni dloubla loktem, a jelikož Bella zrovna neseděla zrovna nejlípe, spadla ze židle na chladnou podlahu. Bylo ji srdečně jedno, že celá třída propukla v hlasitý smích. Tady ano! Kdyby se to stalo v Bradavicích, nejspíše by létaly vzduchem zelené a červené a kdoví jaké ještě paprsky. Zabodávaly by se ostatním do hrudi a ona by si užívala minutku toho krásného křičení o pomoc. Agónie není zrovna procházka růžovým sadem- to již několikrát osobně poznala. ještě teď ji pobíhal mráz po zádech, když si vzpomněla, jak ji její vlastní matka mučila, když se ji sveřila, že se zamilovala do mudlovského chlapce. Byla z toho tehdy velká aféra. Matka nedělala nic jiného, než že nechávala Bellu zavřenou ve sklepě a používala v jednom kuse kletbu, způsobující strašlivou bolest. I Voldemort na ni párkrt použil kletbu, většinou, když nesplnila úkol. Bylo to její třetí navštívení mudlovské vesnice. Našla tam malou holčičku s maminkou. Holčička plakala i její matka plakala. Choulily se k sobě a jejch slzy se mísily ve velké perly, které s hlasitým "kap" dopadlalo na dřevěnou podlahu jejich malého domečku. Prosily o slitování. Maminka se dokonce chtěla obětovat pro život své dcerunky a Bella.....tehdy to prostě nemohla udělat. Utekla odtamtud a za to si ji potom pán podal. Ani ji moc nebolelo to, že je mučená, více ji zarmoutilo, když se dozvěděla, že Lucius matku i dítě umučil k smrti. Tam se obrnila proti citům a navzch vyšly až teď a tady...
"Sakra!" zaklela tiše a zvedla se ze země.
"Zase nevnímáte, to by chtělo trest, nemyslíte?" otázala se ježibaba posměšně. Bella ji užuž chtěla něco odseknout, ale zarazila se a prosebně se na učitelku zadívala. Ta se otočila na podpatku a dále pokračovala ve výkladu. Bohužel na to něměla dostatek času, neboť se ozvalo spasné zazvonění školního zvonku. Namáhavě vstala a s otráveným bručením si došla pro věci na výtvarku. Vytáhla regis-pero (však vy víte, ne?), tuš a ostatní věci hodila na lavici. Vyšla vstříc holkám a o kus dál poslouchala jejich rozhovoru. Bylo zvláštní slyšet, jak se baví o klucích, když v Bradavicích se řešily jen Smrtijedské akce nebo kolik mudlů kdo zabil na předchozí návštěvě ve světě Mudlů. Většinou vedla Bella. V tomhle byla nejlepší. Vždycky. A byla na to velmi hrdá. Stýskalo se ji po tom, po tom zabíjení. Po tom křiku bezbraných, když je s jistkrami v očích sledovala při jejich posledních vteřinách, kdy se svíjeli v bolestech a prosili o pomoc. Ano, stýská se ji, ale zároveň byla mezi mudly moc ráda. Navíc, teď ji pobyt tady vyhovoval. Nedokázala by zabít nikoho z přátel. A stejně by to nemohla udělat "sestře". Líbilo se ji tady, moc. Dokonce často přemýšlela jestli.....jestli....
Další zvonění, ohlašující konec přestávky a začátek hodiny Výtvarky. Nikdy nebyla na kreslení machr. No, teda vlastně ano. Nikdo ji však nikdy nepochválil. Bylo to pod jejich úroveň.
Sedla si na své místo a s radostí přijala nabízaný papír od malé učitelky.
"Dnes budete kreslit cokoliv, jelikož já, mám nějakou práci." oznámila a Bella sjela pohledem z ní na stůl, kde se tyčilo několik hromad s formuláři. Nepatrně se usmála a namočila pero do ingoustu. Černá barva ji stékala přes pero na levé předloktí. Vzdychla, nejspíše až moc hlasitě, neboť na ni Anet upřela zvědavý pohled. raději otočila hlavu a dále zírala na kapku, stékající po ruce. Setřela ji, čímž si ji rozetřela a zašpinila si i druhou ruku. Vstala, aby ruce umyla, ale raději hned dosedla zpět, protože se ji zamotala hlava.
"Sestři?"zkusila to znovu, jelikož ji bylo jasné, že bolest přichází z jejího těla. Tedy z Bellina pravého těla.
"Bell?" ozval se hlásek v hlavě. Bellatrix vyskočila na nohy, ale znovu si sedla, když ji učitelka spražila pohledem.
"Oh, jsem tak ráda, že tě slyším! Dlouho ses neozvala! Měla jsem strach, jestli vůbec ještě žiješ. Pravda, že potom, cos provedla Voldemortovi v bitvě (ještě ten den byla Bellatrix zamožena horou novinek, týkajících se války o Bradavice! Od té doby však uděhl již týden, takže ji už nebolela hlava z tolika myšlenek) bych se ani nedivila, kdybys skončila do zemí. Být Pánem Zla, tak tam dávno jsi. Tím si buď jistá. Oh Bože! Musím ti položit jednu veledůležitou otázku. Ale to až pak! Tak povídej, kde jsi se toulala? Odkud se vzala ta šílená bolest?" mlela Bella jedno za druhým.
"Brrr, ne tak rychle! Kde se mám podle tebe toulat? Máme do konce ledna prázdniny ve škole, co Brumbál vyhlásil tu dobrou zprávu, že se nebudeme mučit v místnostech bez vzduchu- samozřejmě myslím učebnu. Ples se požád jen oddaluje, ale měl by být už o sobotě nebo neděli! no nic, počkáme, je sice teprve pondělí, ale i tak jsem nedočkavá.
Tu bolest hlavy myslíš? Toho si nevšímej! Mám tady kluky, ti mě zachrání, až budu padat z té šílené výšky dolů. Učím se lítat na koštěti! Tý voe, to je naprosto senzační! Taky se se mnou pokoušeli hrát famfrpál a jak to dopadlo? Sirius do mě vrazil a oba jsme spadli na zem! Měla jsem to lepší, jelikož jsem tělem dopadla na Siria a jen čelem jsem se praštila o led na jezeře! Trošku jsme si zaletěli dále od hřiště no! A co vy? Máte tam ještě sníh? My už ne, jen ledová námraza na jezeru je pořád! Začíná se ale okolí barvit do zelena, na barvu Lilyiných očí to ale nemá. Ta má vážně nádherné kukadla! Ale Harry.....(zarazila se, protože si uvědomila, že Bella neví, kdo to Harry Potter je!) Na jaře jsou Bradavice opravdu nádherné. A dokonce jsem se zamilovala! Šíleně moc! Neuhádneš do koho! Do tvého bratránka! Do Sitia! On je....děvkař, ano, vím, ale je moc milej a a a a ke mě se chová hezky!Lépe! Je to zlato, vážně ho miluju!"rozplíval se hlásek
"Až ti zlomí srdce, tak mi nebul na tričko!" vřískla Bella zlostně=radostně.
"Vážně směšný, neboj se! Já ho znám více než si myslíš!"
"NJ, ty znáš každého!" odsekla s ironií, ale naštvaná nebyla. Spíše otrávená jejím věděním. Zápěstí podepřené ruky ji začalo brnět, proto si hlavu podepřela druhou rukou a dále naslouchala zamilované vrkání hlasu v hlavě.
"...báječný! Nikdy jsem si nemyslela, že by mohl být až tak hezký!"
"Konec chvalozpěvů na mého bratránka! Buď té lásky ke mě!" zastavila "sestru".
"Jasně, promiň!" reagoval okamžitě hlas.
"Někdy se vážně chováš jak puberťák!"usoudila Bella. "Ale já nejsem jiná. A ty mi jako tvrdíš, že jsi moje tělo udržela na koštěti a dokonce hrála tu hru s potloukama? Tys vážně hrála famfrpál? Tý vado! To koukám, teda, echm, napínám uči!" motala Bellatrix.
"Jasně že jo! Teď ale musím letět pokračovat! Přeci ty fracky nenechým vyhrát! Drž mi palečky." připoměl hlas.
"Fajn, nazdar a nezabíj se! Jinak, máš mé požehnání ohledně Siriuse!" oznámila.
"Díky moc, sis! Měj se!" rozloučil se hlas a Bella byla zase sama.
"Sis? To je vážně debil!" mrmlala tiše.
Namočila pero do ingoustu a párkrát začmárala po papíře. V hlavě se ji kupil plán obrázku, proto namočila znova a čmárala dost dlouho na to, aby byl její nejkrásnější. Nechtěla, aby její výtvor někdo viděl. Přeci nebude vysvětlovat, odkud zná každý záhyb toho na papíře. zakryla ho rukama a dále posouvala perem po bílé ploše. Zvedla hlavu a z vrchu shlížela na svou práci.
"Co to je?" vyzvídala Anet.
"No, echm...." koktala Bellatrix.
"To je Znamení zla!" vykřikla najednou brunetka (Anet) a přitáhla k sobě list. "To jsem nevěděla, že umíš nakreslit něco takového. Poslední dobou mě překvapuješ." chválila ji. Bella ji vytrhla papír z ruky, složila ho do malého čtverečku a schovala do kapsy.

***
Cesta domů utekla jako voda v řece, mířící k vodopádu, kde se dole mění v bílou pěnu.Silnice byly pomalu zatopené roztávajícím sněhem. Ptáci zvesela prozpěvovali a kytky pomalu rozevíraly nádherné kalichy veselých barev. Slunce vykukovalo zpod mraků a barvilo krajinu do světlých odstínů. Tráva se probouzela a dostávala zelenou barvu. Občas někde zaštěkal pes nebo se mihlo tělo králíka či kočky. Bell všechno vnímala ještě pestřeji než ostatní. Přecejen, život v ponuré, zelené místnosti vypadá jinak. Zároveň tady v mudlovském světě bylo něco, co ji přitahovalo. Něco, co ji nutilo úžívat si krásu života a uvažovat o.....
"Bell?"ozval se naléhavý hlas. Volaná se usmála širokým usměvem a napjatě očekávala jakékoliv novinky. Otevřela tmavě hnědé dveře domu a vklouzla do malé předsíňky. Vyzula kozačka, které skončily na botníku a i s bundou dolezla do obývacího pokoje. sedla si na červenou, koženou sedačku a pohodlně se uvelebila.
"Ano? Děje se něco?" optala se mile.
"To...chtěla ses na něco zeptat, předtím." připoměl hlas.
"No, jasně.." dostala ze sebe překvapeně. Nečekala, že mezi jejím blekotáním zaslechla sestra i toto.
"Tak se ptej!" vyzval ji hlas z hlavy.
"No, já...jestli....jestli..tohle...echm.." koktala rozpačitě.
"Neboj, hlavu ti neutrhnu! I když:...ne, smiluji se!" zavtipkoval hlásek.
"Fajn, nechceš...nechceš, třeba, nemusíš, ale nechceš.....nechceš zůstat takhle? jako já tady v mudlovském a ty tam?"zkusila pomalu. Dlouho bylo ticho a Belle se třepaly ruce nervozitou. Potom se ozval nadšený jásot, díky kterému málem Bella ohluchla.
"Tak?" zaptala se vyděšeně pomocí pravidleného používání myšlenek.
"Jasně, ráda!Budu nejšťastnější člověk na světě." vyhrkl hlas. "Ehm, tedy ne! Ne, nemůžeme takhle zůstat!" vydechl.
"Co-cože?" vykoktala překvapená Bella po tak rychlé změně názoru. Myslela, že to má v kapse a najednou z toho sejde?
"Strašně, strašně ráda bych takhle zůstala, ale nemůžu. Samozřejmě, je to moje největší přání, ale nemůžeme!
"Ale...proč?"zeptala se zklamaně.
"Nedokázala bych nikoho zabít! A vůbec ne Si...mudly!" opravil se hlas.
"Tak nebudeš zabíjet! Prosím, já chci zůstat tady!" přemllouvalaji.
"Hmm, tak, jsem hodně naivní, ale dobře! Ano, zůstaneme takhle. Já tady, kde jsem si přále být nejvíce a ty tam!" domluvila, spěšně se rozloučila a se slovy "musím to říct Pobertům", ukončila hovor.
Bella se šťastným výrazem vyskočila z pohovky a vydala se nahoru do pokoje. Zavřela dveře a okamžitě otevřela střešní okno. Měla ráda čerství vzduch. Zvláště když zaváněl jarem (nemyslím mycí prostředek). Zapnula mobil a hned se vrhla na sms, která ji blikala na obrazovce.
Nechceš se sejít? Marek.
Byla šťestím bez sebe! Jejich echm..třetí rande. Rychle odepsala, že ano, ale až ve tři. Jelikož byly teprve dvě tak si chtěla na chvíli odpočinout. Holky ze třídy ji ve čtvrtek dotáhly do knihovny a naskládaly na ni horu knih.
Popadla jednu z nich.
"Daň peklu? Holly Blacková?" Rozesmála se jako snad nikdy. Břicho ji bolelo a sama pořádně nevěděla, proč se směje. Otevřela na první strance a okamžitě se začetla do děje.
Minuty ubíhaly a dvě minuty před třetí si Bella uvědomila, že ji čeká rande. S úsměvem na rtech došla do koupelny, zkrášlila nevlastní obličej a vykročila z domu. Asi za deset minut stála na smluveném místě a uvažovala o oné knize, kterou rozečetla. Daleko se sice nedostala, ale už ji bavila.
Někdo ji zezadu přikryl rukama oči. Uculila se a hádala, kdo tam může být. Když už řekla i jméno ředitele jejich mudlovské školy, dotyčný to vzdal a otočil si ji k sobě čelem.
Naklonil se, protože byl o kousek vyšší než ona a dal ji pusu na rty. Z obyčejné pusy se stal francouzský polibek, ve kterém hlavní úkol měli jazyky obou dvou.
Odtáhli se od sebe a nabrali teplý vzduch.
"Ahoj." špitla tiše. Odpovědí ji bylo stejně tiché ahoj.
"Kam půjdem?" zeptala se a chytila ho nesměle za ruku. Stiskl ji a mile se usmál.
"Můžem zajít k rybníku." navrhl. Bella radostně přitakala a tak vyšli. Ani nemuseli chodit nějak dlouho. Po déle než patnácti minutách se před nimi objevil hustý porost stromů a za nim stříbřitou hladinu vody. Do hlavy ji vklouzávaly vzpomínky na jejich jezero. Velké a krásné. Tolikrát záviděla jiným, kteří v něm plavali a dováděli. Ona jako Zmiozel samozřejmě nemohla vyjít v plavkách ven a přidat se ke všeobecnému halasu.
Marek ji mírně zatahal za ruku a ona se vrátila zpět do reality. Posadili se na molo a Bellatrix si hlavu opřela o jeho rameno. Nikdy tohle neudělala. Neměla s kým si jít sednout a normálně si popovídat. Ať chtěla cokoliv musela myslet na své poslání. Zničit mudly! Vždycky. Teď však ne.
Marek ji položil ruku kolem ramen a ji se vybavila jedna vzpomínka, na kterou nikdy nezapomene.
Seděla na lavičce u jezera. Obklopovala ji jen černá tma. Nic víc. Přitáhla si kolena k bradě a poslouchala šumění listů na stromech v Zapovězeném lese.Bylo ji smutno. Neuvěřitelně. Připadala si tak sama a zbytečná. Pár kapek deště ji smáčelo obličej, stejně jako slzy zloby! nefalšované zloby, patřící k jednomu jménu! Lucius Malfoy....Kéž by si nemusel brát Narcissu. Bella po něm toužila. Zdále se ji o něm. Zdálo se ji jak se za takového počasí potulují mudlovskými ulicemi a společně se domlouvají, koho zabijí. Bohužel to bylo jen snění.
Někdo ji položil ruku na rameno. Překvapitě rychle se otočila a upřela oči na vysokého blonďáka s ocelovýma očima.
"Co chceš?" sykla. Vida my o vlku a vlk za zády...
"Přišel jsem tě najít. Jsi tady už moc dlouho, bál jsem se, aby se ti nic nestalo." řekl. Víc ironie, prosím...
"No, tak teď zas můžeš jít." odbyla jej a stočila se zpět. jeho ruka zůstávala ležet na jejím rameni. Pokusila se ji sterást, ale Lucius svůj stisk ještě přitvrdil. Bellatrix protočila oči v sloup a zvedla se s úmyslem odejít.
"Kampak?" otázal se a Bella se poprvé lekla jeho tónu. Byl...hrůzostrašný a zase dokazoval jeho povahu...Tu jeho domýšlivot a cílevědomost...
"Daleko od tebe!" usmála se velmi hraným úsměvem.
"Ale Bello! Nedělej, že nevíš, proč tady jsem!?"rozčílil se.
"To tedy nevím, a teď mě nechej jít. Mám ještě práci." Prošla kolem něj, avšak jeho ruka ji chytla za zápěstí. "Co zase děláš?" vyjekla. Lucius neodpověděl. Nahnul se až k jejím rtům a vášnivě ji políbil.
Tu noc udělalal nejhorší chybu svého života....vyspala se s budoucím manželem její sestry....
"Posloucháš mě vůbec?" houkl na ni.
"Co Luciusi?" vyhrkla. Marek se zašklebil a vysočil na nohy.
"Mám toho dost! Pořád mi říkáš Luciusi! najdi si sakra jinýho debila!" křikl a zmizel mezi stromy.
Bella převrátila oči vsloup, ale nic víc dělat nemohla. To má jít za nim a říct, že lucius je jedním ze služebníků Pána zla a budoucí manžel Narcissy?
Složila hlavu do dlaní a dala konečně-opět-volný průchod svým emocím....Tudíž křičela z plných plic!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám moje povídky?

Ano
Ne
Nečtu je

Komentáře

1 mystery-diamond mystery-diamond | Web | 12. března 2008 v 20:12 | Reagovat

supeeeer!!!! a konecneee!!!! =)

2 Leenikk Leenikk | Web | 12. března 2008 v 21:33 | Reagovat

ty jo Dení!! Konečně! Sice jsem víc chtěla VL, ale to to je tez super!

Ale že si tam připsala i Anet, tak to je bomba!

Jinač, co bych pořád měla říkat: super, úžasné, skvělé... však ty víš.

Rychle další! Netrap nás!

3 Ergien Ergien | Web | 12. března 2008 v 23:35 | Reagovat

wau :) tak po dlouhy dobe zase kapitolka :) je fakt super :) moc pěkná ;) doufam, že další bude co nejdřív ;)

4 any any | Web | 13. března 2008 v 13:17 | Reagovat

wow super Nero. Tak strašně jsem se na kapitolku těšila, že jsem na ni málem zapomněla (ty víš :-))

Kapitolka byla uzasna a krasne dlouha a plna emoci moc se ti povrdla

5 KiVi KiVi | Web | 13. března 2008 v 15:51 | Reagovat

teda tohle je hustý!!! Ale nesměj takhle zůstat! Musej si prohodit ještě těla....to by bylo úchylný, kdyby takhle zůstaly....a ta Bela to je tragéd až to bolí xD

6 Eliza Eliza | 13. března 2008 v 18:36 | Reagovat

Fakt super, napiš další :))))

7 Gabča Gabča | Web | 13. března 2008 v 21:33 | Reagovat

Moc hezké,spisovatelko ;o) Jen tak dál,hlavně u Vězněná láskou-to je moje nejlepší povídka,kterou jsi vytvořila :o))

8 rose rose | E-mail | Web | 13. března 2008 v 22:00 | Reagovat

To bylo krááásnýýý :)

9 Fiera- tvé SB Fiera- tvé SB | Web | 14. března 2008 v 8:07 | Reagovat

Koukám, že jsem tuhle kapčá včera nějak zapomněla okomentovat. Tak si tenhle restík musím spravit.

Super kapitolky, sem se jí nemohla dočkat, ale to čekání stálo za to. Vážně super kapitolka, těším se na další

10 Gabča Gabča | Web | 15. března 2008 v 10:51 | Reagovat

Ahojky,prosím,kdyžtak mi napiš na blog,pokud tu bude nějaký nový článek nebo (nejlépe) nová povídka VL :oP Děkuji moc,nemám moc čas obhlížet všechna SB a další oblíbené stránky,tak jako abych měla jistotu :o)

11 Gabča Gabča | Web | 15. března 2008 v 17:46 | Reagovat

Ahoj,prosím,hlasuj pro mě na téhle adrese:http://bugii.blog.cz/0803/sonb-1-kolo

Kdykoliv budeš potřebovat,napiš na blog a taky pro tebe hlásnu-mnohým lidem,i když cizím,jsem hlasovala na adrese,kterou mi napsali,tak se nemusíš bát,že se na tebe jednoduše vykašlu :o) Na mě je vždy spoleh :o)

12 Paige Paige | Web | 15. března 2008 v 19:57 | Reagovat

Krásná kapitolka, zase se ti jednou povedla. Teda jestli ty dvě ale neprohodíš zpátky tak to bude mazec...tyjo...

A snad se Bella zase usmíří s MArkem..

Jsem teda zvědavá, jak to dopadne, čím dál víc, tak nás nenapínej:)))

13 KiVi KiVi | Web | 16. března 2008 v 13:04 | Reagovat

jo to že Paige končí mě teda pěkně štve.....mě se její povídky ták líběj! :'(

14 Aislin (TVOJE nej zlatí =D ) Aislin (TVOJE nej zlatí =D ) | Web | 16. března 2008 v 19:58 | Reagovat

Kapitola byla suprová a těším se na pokráčko

PS : ale muze se te zeptat jako odkud sis vycucala ze chci nechat psani ?? takova kktina!!!!! ????? Deny to me nastvalo jako jeste nic!!!! nechapu te !!!!!!!!! :-////// !

15 Fiera Fiera | Web | 17. března 2008 v 9:27 | Reagovat

To Aislin: no nevím ale mě to v tom jednom článku u tebe na blogu taky přišlo že toho chceš na nějakou dobu nechat. Ne úplně ale na určitou dobu.

To Nera: Já cu další kapitolku nebo budu ;-(

16 Aislin (TVOJE nej zlatí =D ) Aislin (TVOJE nej zlatí =D ) | Web | 18. března 2008 v 19:56 | Reagovat

To Fiera : OMFG. . . ale ŕadsi to nereste !!! =/ =(

17 Teerkaa - tvoje mírně uražené SB :D ♥ Teerkaa - tvoje mírně uražené SB :D ♥ | E-mail | Web | 20. března 2008 v 17:09 | Reagovat

Moc děkuju za koment :D Moc mě potěšil :D

Nenávist vs. Láska - spíš jsem myslela, že ty jsi s tím sekla,kdy jsi se neozívala....ale chápu, že člověk prostě někdy na psaní nemá náladu. :) Ale už si opravdu pospěš :D začíná mě to nervovat :D Pp, tvoje SB Teerkaa

18 Anabella Black Anabella Black | Web | 8. dubna 2008 v 18:25 | Reagovat

Nádhera.  Už se moc těším na pokračování. Jsem vážně zvědavá, co bude dál.....

19 vladka vladka | 21. května 2008 v 15:20 | Reagovat

superna kapitola a pls pokračko

20 MarryT MarryT | Web | 24. května 2008 v 12:07 | Reagovat

Aha... to se stává...... pěkná kapča!

21 KiVi KiVi | Web | 23. června 2008 v 15:55 | Reagovat

uááá přečetla jsem to znova :) Takže teď doufáž že když jsi dokončila VL tak se zase vrhneš na tohle :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama