4.Kapitolka-Příští úplněk?

2. února 2008 v 17:40 | Nera |  Tajemství
Ahojky, máme tu další kapču, která je jen a jen pro Vás zlata moje!!! Nevím, zdá se mi tak o ničem, ale to musíte posoudit Vy! Poslední dobou nemám vůbec nápady!!!! Tak hezké čtení a pište komenty!!!!

Z nebe spadlo prvních pár sněhových vloček. Na temném nebi, které mělo barvu černého ingoustu, jemně poblikovalo pár zatoulaných hvězdiček. Všechny pozorovaly jednu osobu, a to tu, která se tajně kradla k Zapovězenému lesu. Byl prostředek října, ale v Bradavicích už začalo sněžit. Celou krajinu hlídal měsíc v úplňku. Ano, v úplňku, ve stavu, jaký měla Viktorie ráda nejméně. Na ostatní lidi možná působil klidně a mírně, pro ni to však znamenalo jediné....další bolestivá proměna. V Bradavicích první. Z toho měla největší strach. Nevěděla, co ji v Bradavicích čeká. Co když je jich třeba více? Vlezla hodně hluboko až na klidnou mítiu, která na první pohled působila tajemně, ale krásně. Když si její oči přivykly tmě, podrobně se rozhlédla kolem sebe. Nikde ani stopa po jiném návštěvníkovi. Lehla si do trávy, již propletené několika vločkami a snažila se nemyslet na tu bolest, co ji čeká. Přeměna měla každou chvíli nastat, cítila to v kostech. Nasála nosem pachy okolí a již jako vlkodlak začínající se změnou, vycítila člověka nedaleko odsud. Během několika sekund pach zmizel. Unaveně si protřela oči a postavila se na nohy.
Strašná bolest ji pohltila do sebe. Z lidského oka se ji vyřinula jedna slza, ale dříve než dopadla na chladnou zem už na tom místě nestála Viktorie, nýbrž krvelačná bestie. Hlasitě zavyla. Odpovědí ji bylo cizí zavytí. Vlkodlak se zmateně rozhlédl. Pohledem jako ostříž zahlédl o kus dál něčí stín. Rychle se za nim rozběhl, avšak než stačil cokoliv ze stínu spatřit, stín zmizel. Stál uprostřed hustě porostlého lesa a kolem něj se rozprostíral jen pustý les. Naposledy pevným pohledem přejel prostředí a rozběhl se ven z lesa. Jako splašený pobíhal po pozemcích. Opět zahlédl podivný stín. Zastavil se a pozorně se rozhlédl. Teď už mu nemohl uniknout. Přímo před ním se zastavil jiný vlkodlak. Se zájmem si hleděli do oči.
Pozorovali se hodinu, dvě, tři......Až východ slunce a přeměna na člověka je vyrušila.
Viktorie se dívala do očí pohledného chlapce se zelenýma očima a světle hnědýma vlasama. Obličej měl občas ozdobený jemnou jizvou. Z dlaní, které si netrpělivě třel mu valila červená krev...jeho krev.
"Tohle se nemělo stát." zašeptal sotva slyšitelně.
"To nemělo." odpověděla taktéž šeptem.
"Ty jsi....?"
"Jsem Viktorie. Ty?"
"Thomas."
"Viktorie Montézová. Nebelvír."pousmála se komickému představování a podala mu ruku.
"Thomas Leonely. Mrzimor." Svou dlaň vložil do té její. Jeho krev ji stékala po ruce, ale ona věnovala svou pozornost jen jeho očím. Byly tolik upřímné a utrápené. Nervózně jimi těkal z jednoho pevného bodu na druhý.
"Není mi moc dobře, jdeme na ošetřovnu?" zeptala se ho se zasněným výrazem. Ten kluk ji okouzlil.
"Ano, jdeme." potvrdil a kývl hlavou.
Mlčky prošli pozemky. Tiše otevřel dveře a pustil dovnitř Viki. Ta se kolem něj prosmýkla a vstoupila do prostorné síně. Během několika sekund zase šli. Před ošetřovnou na sebe pohlédli, umáli se a rozrazili dveře. Pár minut se hádali, kdo si lehne na postel nejdál odedveří. Madame Pomfreyová přišla do místnosti ve chvíli, kdy oba bezmyšlenkovitě upadli na jednu postel a okamžitě usnuli.
* * *
"Dobré ráno." šeptl ji někdo do ucha. Nejdříve otevřela jedno oko, rozhlédla se a otevřela i druhé. Vedle ni ležel Thomas a vesele se usmíval.Odhalil tak svůj nádherný chrup. Nesmál se však jen ústy, hlavně jeho oči se smály. V jeho zelených kukadlech poskakovaly jiskřivé hvězdičky. Podíval se ji hluboko do očí a ona neměla slov. Byl překrásny. Nikdy si ho nevšimla. Nikdy....zvláštní vyjádření týdne....Zavřela oči a znovu je otevřela. Až teď byla schopna slov.
"To je moje postel, co tady děláš." zaprotestovala.
"Tak to teda ne princezno, tuhle postel jsem si vyhlídl já." Pokáral ji zvednutým prstem.
"Tak-to-tedy-ne." Dostávala ze sebe mezitím, co mu bušila malými pěstmi do velké hrudi.
"Ale ano!"
"Ne! Proč už seš vzhůru? To teda nechápu! Je teprve něco kolem osmé..."
"Tak kolem osmé teda není. Vzbudil jsem tě, jelikož nám Pomfreyová zařídila donést oběd."
"Oběd?" Vyhrkla překvapeně."Kolem jedenácté jsem měla být u sklepení." Vyskočila na nohy. Napila se dýňové štávy a rozběhla se ke dveřím.
"Ve sklepení?" zeptal se nechápavě.
"Jo, čeká tam Draco." vyjasnila mu situaci.
"Aha." Smutně si povzdechl. Pomalu se odedveří přišourala k němu vlepila mu letmí polibek na líčko.
"Tak příští úplněk?" zeptala se s nadějí.
"Asi jo." odpověděl a natáhl se na volnou postel. Viki sprintem opustila ošetřovnu. Před sklepení doběhla ve chvíli, kdy chtěl Draco místo opustit.
"Konečně, kde ses courala?" zeptal se nepříjemně.
"Ty seš mi ale milí." pronesla ironicky.
Políbila ho. Moc se do hry jazyků nezapojil. Překvapeně se odtrhla a zmateně mu pohlédla do ocelových očí s nevyslovenou otázkou.
"Jdeme." řekl bezvýrazně a její tichou otázku vynechal.
"Dobře." Společně prošli kolem Thomase, který Viktorii pokynul hlavou. Ta se na něj mile usmála, avšak úsměv ji zmizel, když očima zavadila o Dracův vražedný pohled, který vyslílal směrem k Thomasovi. Zatřepala hlavou a nadále procházela s Dracem ruku v ruce hradem.
"Tak kdys byla v noci?" položil otázku s jistou arogancí.
"Kdy bych byla? U sebe v postali." zalhala pohotově.
"Nelži." sykl na ni a rozzuřeně ji přitiskl ke kamenné zdi temné chodby, kterou procházeli.
"Draco, já ti nelžu!" zasýpala, jelikož ji přidržoval pod krkem.
"Viděl jsem tě, jak ses kradla tajně do Zapovězeného lesa." Vytáhl eso z rukávu. Viki nejistě zalapala po dechu.
"Tak jsem se byla projít no! To snad vadí?" Nasadila bojovnou masku.
"Tak, že ses z lesa vrátila s tím klukem?" Zhnuseně si odplivl na podlahu.
"Draco, já ti nepatřím, je to jen hra, všechno! Náš vztah je jen hra!" vmetla mu pravdu do obličeje.
"Děvko!" zašeptal a násilým ji políbil. Šlo z něj strach, ale Viki po chvíli povolila a nechala, aby si s ní dělal, co se mu zlíbí. Odtáhl ji do nejbližší staré učeby a ihned, co se za nimi zavřely dveře, zajel svou rukou pod její školní košili. Vzpouzela se a nechtěla se nechat, avšak on byl silnější.
Na minutu oddálil jeho rty, aby nebral vzduch. Ona se mezitím napřáhla a vlepila mu facku.
"Co to jako má být?" zařval na ni.
"Nešahej na mě!" poručila mu. Protáhla se kolem něj a zmizela z učebny. Draco hleděl na dveře, kterými prošla. Nečekal na nic a vylezl za ni.
"Vik! Viktorie?Viki!" křičel na ni z plných plic. Otočila se na něj a počkala než ji doběhne. "Promiň, já, byl jsem hnusný. Omlouvám se, ale hrozně mě naštvalo, když jsem tě s nim viděl. A pak i na té ošetřovně...."
"Ošetřovně?"
"Leželi jste na jedné posteli a objímali se."
"Byli jsme strašně unavení. Brumbál mě poslal něco vyřídit a jako doprovod mi dal jeho." vymýšlela si.
"Vyřídit?? A co?" zeptal se podezřívavě.
"To je tajemství, ani já to nevím. Do ruky mi dal obálku a já ji donesla na domluvené místo v Prasinkách. Musela jsem jít lesem, aby mě nikdo neviděl."
"Aha, promiň."
"Vím, jaký problém ti dělají omluvy, a taky vím o lepším způsobu omluvy." lišácky se usmála a přitáhla si ho za límec k sobě."Kde jsme to předtím zkončili?"
"Myslím, že vím." jednou rukou ji objal kolem pasu a druhou za týl. Viki se mu pověsila na krk a nechala se líbat po celém obličeji a potom i krku.
Po dlouhé chvíli.
Jemně se odtáhla, líbla ho na rty a utekla.
Draco zůstal stát v temné uličce. Pomalu se doplahočil do sklepení a vešel do společenské místnosti. Vyběhl schody a ve své ložnici se svalil na postel. Celou noc sledoval Zapovězený les, takže byl teď strašlivě ospalý. Zavřel oči a ponořil se do krajiny snů.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KiVi KiVi | Web | 2. února 2008 v 18:21 | Reagovat

cože to jako tři??????TŘI? Fujtajbl já bych na toho ufňukanýho frajírka Malfoye ani nešáhla...bleeeee jinak super a teda sem zvědavá co zamýšlíš dál

2 verika verika | E-mail | Web | 2. února 2008 v 19:09 | Reagovat

tak to bylo skvělý a jsou tam dva vlkodlaci tak bude mít společnost:DAle tak teeda s kým chce být s Harrym s dracem nebo Thomasem????:D:D:D

3 Teerkaa - ♥ tvoje SB ♥ Teerkaa - ♥ tvoje SB ♥ | E-mail | Web | 2. února 2008 v 19:15 | Reagovat

KiVi - to já bych do něj šla hned :D Co proti němu všichni máte? :D Mimochodem, super kapča!!

4 Aislin (Bariska) Aislin (Bariska) | Web | 2. února 2008 v 19:23 | Reagovat

Dva vlkodlaci? To je super ! :D Svuj nazor jsem ti napsala na icq, ale byla jsem odmenena nadavkou ,,Pako" Jsem plná ocekavaní co ta tvoje mazaná hlavicka vymyslí dál!

5 Nera Nera | Web | 2. února 2008 v 19:28 | Reagovat

Díky za komenty holky! Ty Aislin si nestěžuj! A mazaná jo???? Tak to potěší!! =)

Ty teerkoo aby si Draca nepodpořila že?? nj, jsme na tom stejně! Draco je zlato!!!

veriko s kým chce být??? dost těžká otázka, dokonce i pro mě, ptž já nemám pomětí!! Všechno je to takové......nenaplánované! Nevím nic! mám momentálně děšnou náladu!

6 Teerkaa - ♥ tvoje SB ♥ Teerkaa - ♥ tvoje SB ♥ | E-mail | Web | 2. února 2008 v 19:54 | Reagovat

Nera - No to víš no, já jsem taková zastánkyně lidských práv *angel face* no a ještě když se jedná o takovýho fešáka... no kdo by se nesnažil ?? :D

7 Nera Nera | Web | 2. února 2008 v 19:57 | Reagovat

teerkoo: Přesně! Draco je kus! Moje zlato, ale jestkli chceš kousek ti dám!! co třeba jeden vlas???

8 KiVi KiVi | Web | 2. února 2008 v 23:52 | Reagovat

teda já sem proti Dracovi úplně vysazená...hrozně ho nenávidim, ale za to Lucius...*mlask*...do toho bych šla hned xD

9 Nera Nera | Web | 3. února 2008 v 9:19 | Reagovat

teda KiVi!!!! Vždyť je to rodina!!! Nechápu co se ti na Dracovi nelíbí! Já žeru oba!!!

10 Eliza Eliza | Web | 3. února 2008 v 10:29 | Reagovat

Už se nemůžu dočkat pokračování. Akorát se mi nelíbí jak se s Dracem líbala- já bych na něj nikdy ani nesáhla.:)))) Jinak moc pěkný-těším se co se stane příště.

11 Estel Erunámë Estel Erunámë | Web | 3. února 2008 v 11:11 | Reagovat

:D Heh.. tak to já zase Draca můžu.. :D Jinak povídka je fakrt povedená... S tím Dracem máš u mě plus... Heh.. a kdo měl být jako ten Thomas co? Ne, žádný Tom... S Dracem bude a basta.. :DDD no.. ale ať je tu fofrem další kápča.. :)

12 KiVi KiVi | Web | 3. února 2008 v 14:44 | Reagovat

*nevinný pohled* noco Lucík je sladkej zato Draco....blééé uhrovitej namachrovanej arogantní blbeček s IQ Goyla xD a souhlasim s Elizou!! Hele holka ty mi seš sympatická xD

13 Paige Paige | Web | 3. února 2008 v 19:50 | Reagovat

páni, to se ti zas něco povedlo:DDDD

chválím, chválím a smutně koukám, další kapča by nebyla:)???

14 peggy.kaja peggy.kaja | 18. února 2008 v 19:45 | Reagovat

no tak jak sem ta holky libila, najednou se z ni stava devka... ja se v ni uz fakt nevyznam... jede na moc vysokou hru, chudak..

ale dalsi by se hodlia... :D

15 Elizabeth greenová Elizabeth greenová | Web | 20. února 2008 v 11:56 | Reagovat

Tak po tomhle konci jsem natěšená na další kapitolku, doufám, že bude brzy x))

16 H6a H6a | 22. února 2008 v 14:25 | Reagovat

Dááálší kapitolu.....prosííím....

...a k tý diskuzi o Dracovi-já Draca úplně žeru :o)

jinak se mi tvoje povídky hrozně moooc líbí :o)  .....  a tu kapču pls

17 Thessaloniki(Aranea) Thessaloniki(Aranea) | Web | 27. února 2008 v 21:12 | Reagovat

J eto super ale je veeeeelka škoda že zahodila Harryho za tak kratkou dobu s přitom to vypadalo tak kouzelně no doufam jen že s Dracem nebude furt těším se na další :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama